Bayer maailmas

Bayer – kodus kõikjal maailmas

Bayeri kontsern on rahvusvaheline ettevõte, millel on esindused peaaegu kõikides riikides. Kaardil on näidatud mõned peamised asukohad.

 

Aasia ja vaikse ookeani piirkond: tähtis tulevikuturg

Tänu tohutule kasvupotentsiaalile on see majanduspiirkond tulevikus üks kõige tähtsamaid turgusid. 2015. aastal saavutas Bayer siin 28 800 töötajaga 10,3 miljardi euro suuruse müügikäibe.

 

Euroopa on Bayeri "koduturg"

2015. aastal saavutas Bayer Euroopa turul 16 miljardi euro suuruse müügikäibe. Laiaulatuslik tarnevõrk ja olulised  tootmisrajatised Saksamaal, Belgias, Prantsusmaal, Inglismaal, Itaalias, Hispaanias ja Soomes tagavad ettevõttele piirkonnas tugeva positsiooni.

Põhja-Ameerika: uute turgude avamine rannikust rannikuni

Põhja-Ameerikas (Ameerika Ühendriigid ja Kanada) on Bayer esindatud läbi kahe haruettevõtte : Bayer Corporation peakorteriga Pittsburghis Pennsylvanias ja Bayer Inc peakorteriga Torontos Kanadas. 2015. aastal saavutasid Bayer selles piirkonnas 12,7 miljardi euro suuruse müügikäibe.

 

 

Lõuna-Ameerika/Aafrika/Lähis-Ida: Buenos Airesest Kaplinna kaudu Teheranini

 Tänud investeeringutele ning tegevuste optimeerimisele on Bayer saavutanud tugeva positsiooni kogu piirkonnas ning väga hea tuntuse klientide hulgas. 2015. aastal saavutasid ettevõtte  piirkonnas 7,4 miljardi euro suuruse müügikäibe.

 

 

Lisainfot Bayeri esinduste kohta üle maailma leiate veebilehelt www.bayer.com.

Bayer Nordic

Bayer Nordicu tegevus

Bayer Nordicus töötab umbkaudu 1 200 töötajat ja põhitegevusteks on Bayer AG ning Lanxessi toodete müük ja turundus. 

Loe edasi
Viimati uuendatud: 08.04.2016  Copyright © Bayer Nordic
http://www.bayer.com

Jaga seda lehte

Blogig ja mikroblogid

Uudised

Bookmark Services

Sulge ×