Töötame parema elu nimel

Ühiskondlik vastutus

Panustame kohalikku kogukonda rohkem kui 300 projekti kaudu, mis keskenduvad järgmistele valdkondadele:

 

 

 

Projektide eesmärk on parandada inimeste tulevikuväljavaateid. Näiteks toetame me koolilapsi ja andekaid teadlasi ning aitame noori keskkonnakaitsjaid üle kogu maailma. Panustame arengumaade tervishoidu ja anname suure panuse sotsiaalsesse suhtlusesse, eelkõige kultuuri- ja spordiprojektide kaudu.

 

 


 

Algatused Põhjamaades

Bayer osaleb aktiivselt laste ja noorte teadustegevuse edendamises programmi „Making Science Make Sense“ („Teadusest aru saamas“) kaudu. Programm pakub koolilastele võimalust külastada Bayeri modernseid õppelaboreid Bayeri peakorteris Leverkusenis.

 

Rohkem teavet programmi „Making Science Make Sense“ õppelaborite kohta

 

 

Üleilmsed algatused

Bayer on ÜRO Keskkonnaprogrammi (United Nations Environment Programme – UNEP) esimene partner erasektorist ning aitab tõsta teadlikkust loodusvarade jätkusuutliku kasutamise kohta kogu maailma noorte seas. Koos National Geographic’uga on Bayer loonud fondi Global Exploration Fund, et edendada uuendusliku teadustööd, mis on suunatud joogiveevarudega seotud probleemide lahendamisele. Nende ja paljude teiste algatustega on meie eesmärk pakkuda paremat elukeskkonda ja hoida üleval oma missiooni: „Bayer: teadus parema elu jaoks“.

 

 

 

Viimati uuendatud: 15.09.2014  Copyright © Bayer Nordic
http://www.bayer.com

Jaga seda lehte

Blogig ja mikroblogid

Uudised

Bookmark Services

Sulge ×