Bayer maailmas

Bayer – kodus kõikjal maailmas

Bayeri kontsern on rahvusvaheline ettevõte, millel on esindused peaaegu kõikides riikides. Kaardil on näidatud mõned peamised asukohad.

World

Aasia ja vaikse ookeani piirkond: tähtis tulevikuturg

Tänu tohutule kasvupotentsiaalile on see majanduspiirkond tulevikus üks kõige tähtsamaid turgusid. 2016. aastal saavutas Bayer siin 27 400 töötajaga 11 miljardi euro suuruse müügikäibe.

Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika: Leverkusenist Kaplinnani

2016. aastal saavutas Bayer sellel suurel turul 17,8 miljardi euro suuruse müügikäibe. 59 500 töötajat (neist 37 000 Saksamaal) ning aiaulatuslik tarnevõrk ja olulised tootmisrajatised Saksamaal, Belgias, Prantsusmaal, Inglismaal, Itaalias, Hispaanias ja Soomes tagavad ettevõttele piirkonnas tugeva positsiooni.

Põhja-Ameerika: uute turgude avamine rannikust rannikuni

Põhja-Ameerikas (Ameerika Ühendriigid ja Kanada) on Bayer esindatud läbi kahe haruettevõtte : Bayer Corporation peakorteriga Pittsburghis Pennsylvanias ja Bayer Inc peakorteriga Torontos Kanadas. 2016. aastal saavutasid Bayer selles piirkonnas 12,8 miljardi euro suuruse müügikäibe.

Lõuna-Ameerika: kasvav turg põllumajanduses

Bayer on piirkonnas olnud tegev juba 110 aastat. 2016. aastal saavutas ettevõtte piirkonnas 5.1 miljardi euro suuruse müügikäibe.

Lisainfot Bayeri esinduste kohta üle maailma leiate veebilehelt www.bayer.com.