Käsimüügiravimid

Käsimüügiravimite ja tervisetoodete (Consumer Health) divisjon

Kogu maailmas kasutab üha rohkem inimesi käsimüügiravimeid tavapäraste terviseprobleemide ennetamiseks või ravimiseks ning toidulisandeid tervisliku toitumise toetamiseks. Just nendes valdkondades pakub Bayeri käsimüügiravimite ja tervisetoodete (Consumer Health) divisjon laia valikut erinevaid tooteid oma tervise eest hoolitsemiseks.

Bayeri käsimüügiravimite ja tervisetoodete portfelli kuuluvad allergiaravimid, valuvaigistid, ravimid südameveresoonkonna haiguste ennetamiseks, külmetus- ja gripivastased ravimid, naha- ja jalahooldustooted, ravimid seedetrakti kaebuste leevendamiseks, toidulisandid ning päikesekaitsetooted. Bayerile kuuluvad sellised ülemaailmselt tuntud kaubamärgid nagu Aspirin™, Aleve™, Bepanthen™ / Bepanthol™, Berocca™, Canesten™, Claritin™, Coppertone™ Dr. Scholl's™, Elevit™, MiraLAX™ ja Supradyn™.

Pikaajalised kogemused käsimüügiravimite turul

Käsimüügiravimite ja tervistetoodete divisjonil on pikaajalised kogemused käsimüügiravimite turul. Need said alguse 1899. aastal, mil loodi ülemaailmselt tuntud Bayeri bränd Aspirin™.

Täna tegutseb käsimüügiravimite ja tervistetoodete divisjon rohkem kui 100 riigis. Selle divisjoni alla kuulub 18 tootmiskohta ning neli uurimis- ja arenduskeskust. Oleme oma arengustrateegiates keskendunud tooteportfelli laiendamisele ja täiustamisele. Selle saavutamiseks viime läbi uuendusi, arendades tooteid, töötades samaaegselt välja praegustele toodetele uusi manustamisvorme, koostisi, kasutusalasid ja uudseid pakendeid. Tegutseme aktiivselt ka selles vallas, et osad tänased retseptiravimid oleks tulevikus saadaval käsimüügiravimitena.

Bayer Aspirin

Tuginedes tugevale positsioonile

Käsimüügiravite ja tervisetoodete divisjoni eesmärk on saavutada turuliidri positsioon riikides ja valdkondades, kus ta tegutseb, kasutades seejuures ära oma praegust tugevat positsiooni. Fookus on eelkõige suunatud 2014. aastal omandatud ettevõtete Merck & Co., Inc. (Ameerika Ühendriikides) ja Dihon Pharmaceutical Group Co., Ltd (Hiinas) täiendavale integreerimisele. Kasutame ära kõik kasvuvõimalused, mida pakub üldine käsimüügiravimite turu kasv.

Suur osa ülemaailmselt tuntud ja usaldatud Bayeri käsimüügiravimeid, toidulisandeid ja tervisetooteid kuulub meie portfelli ka Eestis, sh:

  • Valuvaigistid/külmetushaigusi leevendavad ravimid: Aspirin™, Alka-Seltzer™
  • Vitamiinide ja mineraalainete komplekspreparaadid: Berocca Plus™, Elevit™
  • Seedetrakti vaevusi leevendav ravim: Rennie™
  • Nahahooldustooted: Bepanthen™, Essex™
  • Silmahooldustoode: Bepanthen Eye™
  • Allergiavastane ravim: Claritin™
  • Südameaspiriin: Aspirin Cardio™

Kogu informatsiooni Bayeri Consumer Healthi kohta leiate aadressilt

L.EE.COM.06.2016.0532