Käsimüügiravimid

Käsimüügiravimite ja tervisetoodete üksus

Bayeri käsimüügiravimite üksus Consumer Health pakub laia valikut käsimüügiravimeid, toidulisandeid ja nahahooldustooteid, mis toetavad tervist ja aitavad ravida, leevendada või ennetada terviseprobleeme.

Bayeri käsimüügiravimite ja tervisetoodete valikusse kuuluvad allergiaravimid, valuvaigistid, ravimid südameveresoonkonna haiguste ennetamiseks, külmetus- ja gripivastased ravimid, naha- ja jalahooldustooted, ravimid seedetrakti kaebuste leevendamiseks, toidulisandid ning päikesekaitsetooted. Bayer turustab ülemaailmselt tuntud kaubamärke nagu Aspirin™, Aleve™, Bepanthen™ / Bepanthol™, Berocca™, Canesten™, Claritin™, Coppertone™, Dr. Scholl's™, Elevit™, MiraLAX™ ja Supradyn™.

Pikaajalised kogemused käsimüügiravimite turul

Bayeri käsimüügiravimite üksuse ajalugu ulatub 1899. aastasse, mil loodi ülemaailmselt tuntud kaubamärk Aspirin™.

Täna on Bayer Consumer Health esindatud enam kui 100 riigis. Divisjonil on 18 tootmisüksust ning 4 tootearenduskeskust. Meie arengustrateegia on keskendunud tooteportfelli laiendamisele ja täiustamisele. Uute toodete arendamise kõrval töötame välja uusi manustamisvorme, koostisi, kasutusalasid ja pakendeid juba olemasolevatele toodetele. Tegutseme aktiivselt ka selles suunas, et osa praegustest retseptiravimitest oleks tulevikus saadaval ilma retseptita.

Bayer Aspirin

Tugev positsioon

Käsimüügiravimite ja tervisetoodete üksuse eesmärk on oma positsiooni tugevdada ja saada kõikjal valdkonna turuliidriks. Fookus on eelkõige suunatud 2014. aastal omandatud ettevõtete Merck & Co., Inc. (Ameerika Ühendriikides) ja Dihon Pharmaceutical Group Co., Ltd (Hiinas) täiendavale integreerimisele. Kasutame ära kõik arenguvõimalused, mida käsimüügiravimite turu kasv pakub.

Eestis on saadaval suur osa Bayeri ülemaailmselt tuntud käsimüügiravimeid, toidulisandeid ja tervisetooteid.

  • Valuvaigistid/külmetushaigusi leevendavad ravimid: Aspirin™, Alka-Seltzer™
  • Vitamiinide ja mineraalainete komplekspreparaadid: Berocca Plus™, Elevit™
  • Seedetrakti vaevusi leevendav ravim: Rennie™
  • Nahahooldustooted: Bepanthen™, Essex™
  • Silmahooldustoode: Bepanthen Eye™
  • Allergiavastane ravim: Claritin™
  • Südameaspiriin: Aspirin Cardio™

L.EE.COM.10.2018.0898