Loomade tervishoid

Loomatervishoiu (Animal Health) divisjon

Kõikjal maailmas on inimestel lähedased suhted oma lemmikloomadega, keda peetakse sageli perekonnaliikmeteks ja kes pakuvad seltsi kõrge eani. Põllumajandusloomad pakuvad meile toitu, mille kvaliteedi osas kehtivad kõrged nõudmised. Meie eesmärgiks on kaitsta ja säilitada oma toodete abil loomade tervist. Me teame oma klientide vajadusi, olgu nendeks kas loomaarstid, loomaomanikud või põllumajandustootjad.

Loomade roll meie elus muutub järjest tähtsamaks ja kuna inimesed ja loomad elavad rohkem lähestikku, on saanud oluliseks kaitsta inimesi haigustekitajate ülekandumise eest. Bayer on kindlustanud endale juhtpositsiooni loomade tervise ja taimekaitse toodete alases uurimistöös ja tootearenduses alates 1919. aastast ning me arendame pidevalt välja uusi ja paremaid tooteid ja tõhusamaid ravimite manustamise viise loomade eest hoolitsemiseks.

Ennetamine ja ravi

Loomatervishoiu divisjon pakub laia toodete valikut, et kaitsta koeri ja kasse parasiitide kaudu levivate haiguste eest. Meie kirpude ja puukide vastu suunatud Advantage™ tootepere on olnud turuliider juba aastaid. Üks kiiremini edu saavutavatest toodetest selles valdkonnas on meie uuenduslik Seresto™ kaelarihm. Loomade haigestumise korral saame abiks olla erinevate ravivõimalustega, eriti bakteriaalsete infektsioonide puhul.

Põllumajandusloomad, kalad ja mesilased pakuvad meile toiduaineid nagu piim, munad, kala, liha ja mesi. Seetõttu omab nende tervis inimeste jaoks erilist tähtsust. Sel põhjusel kuuluvad meie tooteportfelli tooted nii haigete loomade raviks kui ka haiguste ennetamiseks. Näiteks esindab meie uuenduslik immunostimulant Zelnate™ täiesti uut lähenemist, aidates tugevdada loomade loomulikku kaitsevõimet ning seega ennetada haigusi nii üksikutel loomadel kui ka kogu karjal.

Selle tarbeks pakub Bayer loomaarstidele ning põllumajandustootjatele uuenduslikke ravimeid ja lahendusi, mis aitavad kaasa loomade elukvaliteedi, tervise ning heaolu paranemisele kogu maailmas. Oluliste valdkondade hulka kuuluvad ka parasiithaiguste ravi ja ennetamine, infektsioonivastased ja farmakoloogilised ravimeetodid ning põllumajandusloomade hügieeni. Lisaks eeltoodule püüdleme ka pidevalt uuenduslike ravimeetodite avastamise ja arendamise suunas, et muuta maailm paremaks paigaks nii loomadele kui ka inimestele.

Haigused põhjustada valu ja kannatusi ka loomade puhul. Toetame loomaomanikke valu ennetamises või vastutustundliku ravi võimaldamises. Samuti osaleme ülemaailmsetes loomade heaoluga seotud projektides, millest üks tegeleb maamiine otsivate koerte kaitsmisega Kambodžas.

Strateegia

Meie eesmärgiks loomatervishoius on tugevdada oma juhtpositsiooni koduloomade turul ja suurendada kasumit kariloomade turul. Selle saavutamiseks kavatseme laiendada uurimis- ja arendustegevust laiendamise ja sõlmida valikuliselt litsentsi- ja omandamislepinguid.

Eestis esindab Animal Health äriüksust Magnum Veterinaaria.

Farmer-vet-cowshed

Näited toodetest

  • Drontal®, Drontal® Plus ja Drontal Puppy®: siseparasiitide vastu
  • Advantage®: täpilahus kirpude tõrjeks ja ennetamiseks koertel ja kassidel
  • Advantix®: täpilahus kirpude ja puukide tõrjeks ja ennetamiseks koertel
  • Kiltix®: ravimkaelarihm kirpude ja puukide tõrjeks koertel
  • Bolfo®: ravimkaelarihm kirpude ja puukide tõrjeks ning profülaktikaks koertel ja kassidel

Lisaks on tootevalikus retseptiravimid erinevate välis- ja siseparasiitide ennetuseks ning raviks kassidel ja koertel, koktsidioosi ravim, täpilahus siseparasiitide tõrjeks kassidel jms.
Teavet retseptiravimite kohta võime anda ainult tervishoiutöötajatele. Meie retseptiravimite kohta info saamiseks konsulteerige palun oma loomaarstiga.

Lisainfo saamiseks külasta meie veebilehti või saada e-kiri: vet@magnum.ee

Kogu informatsiooni Bayeri Animal Healthi kohta leiate aadressilt www.animalhealth.bayer.com