Tervishoid

Retseptiravimite üksus

Bayer soovib anda olulise panuse meditsiini arengusse ja keskendub onkoloogia, kardioloogia, hematoloogia, günekoloogia, neuroloogia, nakkushaiguste, androloogia, oftalmoloogia ja piltdiagnostika valdkondadele.

Meie eesmärk on arendada uusi ravimeid, mis aitaksid saavutada paremaid ravitulemusi ning vastaksid arstide ja tervisekindlustajate järjest kasvavatele ootustele.

Laiaulatuslikud teadusuuringud

Bayeri ravimiarendus keskendub kardioloogia, onkoloogia, hematoloogia, oftalmoloogia ja günekoloogia valdkondadele. Meie teadlased otsivad keemilisi ühendeid ja bioloogilisi aineid, mida oleks võimalik kasutada ravimites uute toimeainetena. Selleks, et patsiendid saaksid ühest toimeainest võimalikult palju kasu, jätkub ravimite arendamine uute manustamisvormide väljatöötamiseks või näidustuste laiendamiseks ka pärast müügiloa saamist.

Radioloogias keskendume IT-rakenduste, kontrastainete ja injektsioonisüsteemide arendamisele madala kiirgusega kompuutertomograafia (KT) ja kõrgkvaliteetse magnetresonantstomograafia (MRT) tarbeks. See võimaldab meil pakkuda radioloogias terviklahendusi.

Meie peamised teadusuuringute keskused asuvad Saksamaal Berliinis, Wuppertalis ja Kölnis; Ameerika Ühendriikides San Franciscos ja Berkeleys; Soomes Turus ja Norras Oslos.

Microbiology

Innovatsioon ja edukas koostöö

Meie teadusalast võimekust täiendab strateegiline koostöö partneritega kõrgkoolidest ja erinevatest tööstusharudest. Tugevad partnersuhted soodustavad innovatsiooni ning edendavad uute, patsientidele kasu toovate lähenemiste arendamist. Viimastel aastatel oleme käivitanud erinevaid edukaid koostöömudeleid, nagu teadus- ja arendusalane koostöö, litsentsilepingute jagamine, ühisturundus ja piirkondlik koostöö.

Bayeril on mitmeid teadus- ja innovatsioonikeskusi. Teadusalast koostööd Ameerika ja Aasiaga koordineeritakse läbi meie teaduskeskuste San Franciscos ja Cambridge'is Ameerika Ühendriikides; Pekingis Hiinas; Singapuris ja Osakas Jaapanis. Meie CoLaborator™ kontseptsioon pakub bioteadustega tegelemise käivitamiseks sobilikke laboreid ja kontoreid Berliinis ja San Franciscos Bayeri arenduskeskuste vahetus läheduses. Lisaks on Bayer algatanud erinevaid avatud innovatsiooniprogramme, nagu Grants4Targets™, Grants4Indications™, PartnerYourAntibodies™ ja Grants4Apps™.

Ühiskondlik panus

Bayer toetab organisatsioone, kes võitlevad tähelepanuta jäetud troopiliste haigustega, pakkudes neile tasuta ravimeid. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kasutab meie ravimeid Ladina-Ameerikas laialt levinud Chagasi tõve ja ka Aafrika unitõve ravimiseks. Bayer teeb koostööd algatusega, mis tegeleb tähelepanuta jäetud haiguste raviga. Selle koostöö raames uurime toimeaine emodepsiidi (mida uuris esialgselt Jaapani ettevõte Astellas) kasutusvõimalusi jõepimeduse raviks. Samuti töötab Bayer hetkel välja toimeainele nifurtimox uut manustamisvormi, et tagada Chagasi tõve poolt ohustatud laste ohutum ja tõhusam ravi.

Hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite turuliidrina oleme ligi 50 aastat toetanud nii valitsusasutuste kui vabaühenduste pereplaneerimise programme, sealhulgas Bill & Melinda Gatesi fondi. Koos uute koostööpartneritega aitab Bayer tagada arengumaade naistele pikaajalise juurdepääsu hormonaalsetele rasestumisvastastele vahenditele.

L.EE.COM.10.2018.0897